FANDOM


Andżelika Star
Andzelika
Wiadomości biograficzne
Wiek 11
Pochodzenie Teksas
Charakter złośliwa
Gatunek człowiek
Klasa 2b
Praca aktorka i piosenkarka
Rodzina * George (ojciec)
Wygląd
Kolor skóry biały
Wymiary chudy
Wzrost ok. 160 cm
Poza "sceną"
Aktor z 22 odcinka Angelica
Dubbing Beata Rakowska
Debiut Andżelika (odcinek)


Ten artykuł zawiera teksty z Wikipedii. Zobacz tekst oryginalny.

Andżelika (właśc. Andżelika Star, zwana również Angie) – drugoplanowa bohaterka serialu Włatcy móch. Pochodzi z USA ze stanu Teksas. Naturalna blondynka, starsza od reszty klasy o trzy lata ze względu na inny program nauczania w Stanach.

Wiadomości biograficzne

Niegdyś dziewczyna głównych bohaterów. Przyjechała do Polski ze Stanów Zjednoczonych (ze stanu Texas). Mieszka na ulicy Tideswell 14. Jest starsza od reszty uczniów o 3 lata, jednakże chodzi do klasy drugiej, gdyż w Ameryce obowiązuje inny program nauczania. Pupilka Pani Frał, która uważa ją za wzór. Ma 140 IQ. Odważna, bezpośrednia, zaś jej zasób słownictwa używanego wobec chłopaków, zasługuje na podziw. Często wchodzi do męskiej ubikacji w szkole. Gdy dorośnie, nie ma zamiaru pracować, ale bogato wyjść za mąż. Zakochała się w Czesiu, lecz ten nie chciał być jej chłopakiem. Jest pacyfistką. Jest gospodarzem klasy, lecz tylko dlatego, iż pani Frał najprawdopodobniej sfałszowała klasowe wybory (mimo obietnicy danej Higienistce). Konkurentem Andżeliki był Anusiak, a nauczycielka tak bardzo nie chciała go jako gospodarza, że była skłonna oszukać całą klasę[1]. W niektórych odcinkach[2][3][4] jest dziewczyną Zajkowskiego. Za każdym razem z nim zrywała (poza odcinkiem Kompu-kompu). W odcinku Magiczne moce zerwała z nim, ponieważ Anusiak wyczarował kał w majtkach Zajkowskiego, przez co wszyscy myśleli, że Zajkowski zesrał się na lekcji. W filmie zerwała w nim, bo zakochała się w Maślanie. W odcinkach Mokre sny została członkiem bandy chłopaków po tym, jak Maślana został z niej wyrzucony za moczenie się w nocy i noszenie pieluchomajtek.

Przyszłość

Miała być żoną Maślany i mieć z nim córkę Sandrę. Jednak gdy Zajkowski otruł chłopaków, została sama. Zeznawała przeciw Zajkowskiemu w telewizji.

Wygląd

Jest blondynką ubraną w różowy bezrękawnik do pępka oraz w sukienkę do kolan tego samego koloru.

Przypisy